Proces aplikace 

1) Příprava laku

Ruční mytí, odstranění asfaltu, poletavé rzi, zaschlých nečistot a další kontaminace laku

2) Dekontaminace povrchu

Mechanická dekontaminace neboli "clayování"

3) Korekce laku neboli vyrovnání

Odstranění vlásečnic a škrábanců

4) Leštění do zrcadlového lesku

Finální leštění 

5) Aplikace Finest Reserve


Finest Reserve

CQuartz Finest Reserve je jedinečný zážitek postavený na zcela nové nanotechnologii nové generace a na službách těch nejtalentovanějších a nejzapálenějších perfekcionistů na světě. Zatímco technologie a výsledky Finest Reserve jsou skutečně Next Gen, principy, které vedou program CQuartz Approved a jeho instalátoři, navazují na dobu, kdy se očekávala kvalita, zodpovědnost, poctivost, charakter a stará dobrá tvrdá práce. Od prvního dne bylo cílem CQuartz schvalovat pouze ty nejtalentovanější, nejpečlivější a nejcharakterističtější profesionály z celého světa. V průběhu let se program neustále zdokonaloval a vyžadoval více jejich instalačních techniků, zatímco chemiky nutí neustále inovovat a poskytovat nástroje nezbytné k tomu, aby tyto specialisty a jejich klienty znovu a znovu překonaly očekávání! 

Když je vybrána Finest Reserve, existuje pouze jedna možnost přípravy vozidla. Všichni instalátoři Finest se zavázali, že před aplikací Finest Reserve dokonale připraví, dekontaminují a vyleští povrch na nejvyšší možnou úroveň, aby jej ještě více vylepšili! Kromě toho se aplikují povinné 2 vrstvy (minimálně) a vytvrzují se teplem při konstantních 55 °C pomocí krátkovlnných infračervených vytvrzovacích lamp pro konečné vylepšení a ochranu automobilu. Finest Reserve poskytuje lesk, který vydrží roky, poskytuje odolnost vůči skvrnám, hydrofobnost, lesk a vytváří odpuzování nečistot, které není možné s žádným jiným způsobem ochrany. Finest Reserve se stává nedílnou součástí vašeho vozidla, chrání povrch před nebezpečím životního prostředí a umožňuje jej snadné mytí po mnoho let! 

Ve zkratce? Barva nebude matná ani neoxiduje, povrchy zůstanou čistší a lesklejší a snadněji se čistí! Vodní skvrny mohou být výzvou pro jiné produkty V průmyslu keramických povlaků však žádný odolný keramický povlak není schopen odolat přírodním vodním skvrnám lépe než řada profesionálních povlaků CQuartz. CQuartz Finest Reserve také odolává skvrnám od ptáků a brouků a řadě negativních vlivů na životní prostředí! Při správné údržbě CQuartz Finest Reserve vydrží roky, a to vše při zachování lesku, čistoty a snadnějšího mytí a sušení! 

  • OCHRANA: 3 a více let
  • ÚDRŽBA: 5/5
  • PŘÍPRAVA a APLIKACE: Pouze certifikovaný partner
  • BEADING: 4,8/5
  • SHEETING: 5/5
  • TLOUŠŤKA: 3+ Mikronů

Otázky a odpovědi

Hydrofobicita neboli odvod vody

Sofistikovaná 3D Nano struktura nabízí ohromné ​​vlastnosti vodních kapek a ochrany s kontaktním úhlem 110° ~ 115° a jediným povlakem na trhu, který nabízí úhel skluzu 10°! 

Estetika a lesk

Finest Reserve přináší jedinečné bohatství a hloubku, kterou nenajdete nikde jinde na světě. Jeho pokročilé ochranné vlastnosti udržují tento bohatý, lesklý povrch a odolávají oxidaci a matování po mnoho let. 

Jednodušší údržba

Finest Reserve nabízí extrémní schopnosti odlučování nečistot a vody, které přesahují možnosti jakéhokoli jiného dostupného produktu. Díky samočistícímu efektu, který zajišťuje Finest Reserve, většina nečistot sklouzne hned během předmytí a zbytek se odstraní během klasického mytí.

Odolnost vůči jemným škrábancům "swirls - víry"

Vosky a sealanty zjevně nabízejí velmi malou odolnost proti víření. Kdykoli myjete, sušíte nebo se dotýkáte laku, můžete povrch poškrábat. Škrábance, o kterých zde mluvíme, jsou velmi jemné a označují se jako "víry", ale jak vytvářejí úroveň lesku, vidíte odlesky a hloubka laku chřadne. Tyto víry lámou světlo od vašich očí, což je jednou z příčin matného vzhledu vašeho laku v průběhu času. Finest Reserve pomáhá v odolnosti vůči jemným vířením spolu se správnou údržbou a péčí. Je třeba poznamenat, že žádný povlak není odolný proti víření a pro udržení téměř dokonalosti je důležité používat pouze vysoce kvalitní mycí rukavice a sušicí ručníky nebo bezkontaktní sušení. Důrazně doporučujeme umožnit vašemu licencovanému instalátorovi Finest Reserve provést údržbu vašeho vozidla nebo požádat o zaškolení ve správných technikách mytí. 

Odpuzování prachu a nečistot

Karnaubský vosk poskytuje omezenou ochranu a prach bohužel velmi snadno ulpívá. Polymerové Sealanty jsou o něco lepší a zůstávají čistší než vosky, ale také umožňují ulpívání nečistot a prachu. Po prvním mytí vozidla s povlakem Finest Reserve se zadržování prachu a nečistot zlepší až o 80 % ve srovnání s navoskovaným vozem. Ve vzduchu kolem nás a na silnicích, po kterých jezdíme, útočí na váš lak nejrůznější nečistoty. Železné částice vycházející z brzd jiných vozidel se mohou usadit do vašeho laku a umožnit pronikání vlhkosti kolem nich. Postupem času se oxidační proces z vlhkosti a slunce rozloží kolem těchto železných částic a pohltí mikroskopické otvory do vašeho laku. Finest Reserve to ukončuje silnou bariérou, která nedovolí těmto nečistotám dostat se na povrch laku a lze je snadno odstranit pomocí CarPro Reset a příležitostně CarPro Iron X, Tar X nebo TR.IX. 

Ochrana před ptačím trusem

Nejnebezpečnějším nepřítelem, kterého Váš lak za svůj život pravděpodobně uvidí, je ptačí trus. Mohou se lišit v úrovni toxicity, ale odborníci dobře vědí, že ptačí trus může při kontaktu rozpustit vosk, "zažrat" se hluboko do barvy a zanechat během několika minut poleptaný lak. S Finest Reserve máte bariéru, která pomáhá odolávat ptačímu trusu a poskytuje vám čas jej objevit a odstranit, aby nemohl způsobit trvalé poškození vašeho laku. 

Ochrana před hmyzem

Přicházejí ve všech tvarech a velikostech. Mnohé z nich jsou vysoce kyselé a mohou způsobit zkázu na vašem laku! Při vysoké rychlosti narážejí na přední část vašeho vozidla a jak jejich tělo exploduje, kyselý obsah se vylije na váš lak. Během několika minut dokáže prožrat vrstvu tradičního vosku, než zaschne a pevně se přilepí na povrch v žáru slunce. Pokud je hmyz vysoce kyselý, zahájí proces leptání do vašeho čirého laku během několika hodin. Pokaždé, když je vystaven vlhkosti, uvolňuje se více kyselin a nakonec může dojít k trvalému poškození laku. S povlakem CQuartz Finest mezi hmyzem a vaším lakem vznikne bariéra, která nedovolí způsobit trvalé poškození vašeho laku. 

Exkluzivita

Od prvního dne bylo cílem programu CQuartz Finest schvalovat pouze ty nejtalentovanější, nejčestnější a charakterově orientované profesionály z celého světa. V průběhu let se program neustále vylepšoval a vyžadoval více detailerů, kteří budou schopni tento produkt aplikovat. V současné době můžeme hrdě prohlásit, že méně než 11 profesionálů v celé České republice má licenci a má přístup k CQuartz Finest Reserve! My jsme jedním z nich.

Služba CQuartz Finest Reserve 

Když je vybrána Finest Reserve, existuje pouze jedna možnost přípravy vozidla. Při přípravě povrchu před aplikací Finest Reserve se neušetří žádné náklady! Aplikují se povinné minimálně 2 vrstvy Reserve a vytvrzují se teplem při konstantních 55 °C pomocí IR vytvrzovacích lamp pro maximální ochranu automobilu. Naši Detaileři také nabízejí další služby včetně ochrany interiéru, skla, střechy kabrioletu, plastového obložení a ochrany kol. Některé z těchto položek mohou být zahrnuty ve vašem balíčku Finest nebo mohou být nabízeny "gratis". Požádejte svého detailera CQuartz o další podrobnosti. Poté, co vám bude vaše vozidlo vráceno, náš závazek nekončí. Jednou z největších výhod Finest Reserve je řada produktů pro údržbu navržených a vyrobených přímo pro použití s ​​našimi pokročilými nanotechnologiemi. Váš specialista je pověřen, aby před prvním mytím poskytl důkladné vysvětlení a předvedení toho, jak se o své vozidlo starat. Kromě toho vám předloží uživatelskou příručku pro snadnou péči a údržbu