Ceník interiér

Péče o interiér proběhne v 8 krocích


1.

Prvním krokem je vytažení sedadel (přední celé a zadní podsedáky) a to z důvodu důkladného vysátí i v místech, které běžně nejsou vidět.

5.

Sedadla:

Látkové sedačky se tepují pomocí chemických přípravků a extraktoru. V případě potřeby se použijí různé druhy kartáčů k odstranění skvrn 

Kožené sedačky se ručně čistí opět pomocí kartáčků k tomu určeným a přípravky Colourlock, Fenice. 


2.

Následuje důkladné vysátí interiéru. Veškeré výdechy a zákoutí interiéru jsou detailingovým štětcem důkladně "vymeteny" a vyfoukány vzduchem. Odstraní se zvířecí srst, vysají se kolejnice sedadel a v neposlední fázi zavazadlový prostor.

6.

Tepování spodních koberců, koberečků a zavazadlového prostoru. Občas je zde potřeba použít agresivnější chemii vlivem většího znečištění.

3.

Následuje čištění zádveří, odstranění špíny a mastnoty. Tato část se provádí za pomocí páry a odstraňovače mastnoty tak, aby vše bylo dokonale čisté a lesklé.  

7.

Po vyschnutí interiéru následuje impregnace plastů prostředky s UV blokátory a antistatickými vlastnostmi, samozřejmě s matným efektem. Impregnace a vyživení kůže rovněž matný efekt. Matná kůže = čistá kůže. Navrácení sedadel zpět do vozidla a vyleštění oken z obou stran.

4.

Teď přichází na řadu plastové části interiéru. Jejich čištění vč. výdechu klimatizace, pedálů, sloupků až ke stropnici. Vše za pomocí páry a různých druhů APC čističů a štětečků, vzduchu a spousty mikrovláknových utěrek.


8.

Posledním krokem je dezinfekce interiéru Ozónovým generátorem a dodání vůně do interiéru dle Vašeho výběru a mé momentální nabídky.

Vozidla SUV, MPV, Dodávky nebo velké znečištění interiéru + 30% z celkové ceny. 

Látkový interiér vozidla 

2199 Kč

Kožený interiér vozidla

2750 Kč

NANO ochrana látkových sedadel

1479 Kč

NANO ochrana kožených sedadel

1650 Kč

Odstranění zvířecí srsti

+ 250 Kč

Čištění sedadla mokrou cestou (1 ks)

200 Kč

Čištění stropnice

450 Kč

Dezinfekce Ozónem 

400 Kč

Luxusní parfém Lemien

270 Kč

Vůně California Scents

100 Kč