Ceník interiér

Péče o interiér proběhne v 9 krocích


1.

V ceně čištění interiéru je základní mytí. Po tomhle kroku následuje vysušení vozidla vč. zádveří, prahů atd.

5.

Teď přichází na řadu plastové části interiéru. Jejich čištění vč. výdechu klimatizace, pedálů, sloupků až ke stropnici. Vše za pomocí páry a různých druhů APC čističů a štětečků, vzduchu a spousty mikrovláknových utěrek.


9.

Posledním krokem je dezinfekce interiéru Ozónovým generátorem a dodání vůně do interiéru dle Vašeho výběru a mé momentální nabídky.

2.

Dalším krokem je vytažení sedadel (přední celé a zadní podsedáky) a to z důvodu důkladného vysátí i v místech, které běžně nejsou vidět.

6.

Sedadla:

 Látkové sedačky se tepují pomocí chemických přípravků a tepovače. V případě potřeby se použijí různé druhy kartáčů k odstranění skvrn 

Kožené sedačky se ručně čistí opět pomocí kartáčků k tomu určeným a přípravky Colourlock, Fenice. 


3.

Následuje důkladné vysátí interiéru. Veškeré výdechy a zákoutí interiéru jsou detailingovým štětcem důkladně "vymeteny" a vyfoukány vzduchem. Odstraní se zvířecí srst, vysají se kolejnice sedadel a v neposlední fázi zavazadlový prostor.

7.

Tepování spodních koberců, koberečků a zavazadlového prostoru. Občas je zde potřeba použít agresivnější chemii vlivem většího znečištění.

4.

Následuje čištění zádveří, odstranění špíny a mastnoty. Tato část se provádí za pomocí páry a odstraňovače mastnoty tak, aby vše bylo dokonale čisté a lesklé.  

8.

Po vyschnutí interiéru následuje impregnace plastů prostředky s UV blokátory a antistatickými vlastnostmi, samozřejmě s matným efektem. Impregnace a vyživení kůže rovněž matný efekt. Matná kůže = čistá kůže. Navrácení sedadel zpět do vozidla a vyleštění oken z obou stran.

Vyberte si variantu

Látkový interiér vozidla 

2500 Kč

Kožený interiér vozidla

3000 Kč

Odstranění zvířecí srsti

+ 500 Kč

Dezinfekce Ozónem (v případě samostatné služby)

200 Kč

Luxusní parfém Lemien

270 Kč

Vůně California Scents

100 Kč

V případě velkého znečištění, vozidel SUV a dodávek + 20% z celkové ceny. 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.